(Gültig bei Bestellungen von 100,-)           00 492821 - 7483047
10 / 10
  • Lieferung innerhalb von 3 Werktagen 
  • Spezialist für Serverschränke 
  • Eigenes Lager 
  • Größtes Sortiment 
  • Nicht zufrieden, Geld zurück
  • Ab 100,- kostenlose Lieferung
  • Zufrieden Kunde 100% score
8,00 (Zzgl. Steuern) 9,52 (Inkl. Steuern)
Auf lager!
Produkte vergleichen
Sie haben keine Artikel in Ihrer Vergleichsliste

Multimode patchkabel LC-LC 2m, duplex 50/125 OM2

Artikelnummer F0887
Mehr Informationen
Lengte 2.0m
Typ OM2
Glasfaser Stecker 1 LC
Glasfaser Stecker 2 LC
Kern afmeting 50/125μm
Garantie 2 jaar
Fit in Mailbox Look to weight

Multimode patchkabel LC-LC 2m, duplex 50/125 OM2


Multi-mode patchkabel / glasvezelkabel met een lengte van 2 meter in verbeterde isolatie.
Kabel wordt beëindigd met beide zijden met LC / PC connectoren.

LC-connectors worden gekenmerkt door een eenvoudige installatie en
bieden de mogelijkheid van het gebruik van high-density optische
poorten.Het zijn miniatuur versies van SC connectoren met de grootte
van de RJ-45 connectors.

Multi-modusvezel wordt gebruikt in patchcord van OM2 50/125um met
een gemiddelde demping van 3,5 dB / km voor 850nm golflengte en
1,5 dB / km voor 1310nm golflengte. Patchcords worden gekenmerkt
door lage demping en de hoogste kwaliteit adereindhulzen.
Elke patchcord geeft individuele kwaliteitscontrole (inspectie van
oppervlakken en meting van transmissie-parameters - het inbrengen
en return loss).

Kein Zubehör

Eigene Bewertung schreiben
Sie bewerten:Multimode patchkabel LC-LC 2m, duplex 50/125 OM2
Ihre Bewertung
Share on Facebook: Share on Twitter: Share on Google Plus:
Newsletter